Tjetër goditje për imazhin e Ronaldos, hiqet nga posterat e Botërorit 

                              Viti 2022 konfirmohet si më negativi në karrierën e Cristiano Ronaldos, me yllin portugez që së fundi ka marrë një tjetër goditje në aspektin e imazhit. Kështu CR7 nuk është përzgjedhur në listën e 32 yjeve që do të jenë imazhi i kampionatit botëror Katar 2022. Bëhet fjalë për 32 futbollistët më të rëndësishëm të çdo përfaqësueseje që garon në Katar 2022, posterat e të civële do të jenë edhe imazhi i kompeticionit, teksa Portugalia do të përfaqësohet nga njëri mes Diogo Jotës dhe Bruno Fernandesit. Ndonëse Ronaldo është kapiteni dhe golashënuesi më i mirë i Portugalisë, nuk do...

Top postimet

Sport

Milot Rashica sot feston ditëlindjen e 24-të

Milot Rashica sot feston ditëlindjen e 24-të

Ylli kosovar dje përfundoi sezonin në Bundesligë me gol në ndeshjen që ëerderi e fitoi 6-1 ndaj Kolnit, shkruan Reporteri.net ëerderi tani ka siguruar ndeshjet e play-out për mbetje në Bundesligë, derisa Miloti nga edicioni i ardhshëm pritet të luajë në një klub tjetër. Sot vushtrriasi feston ditëlindjen e 24-të, derisa faqja zyrtare e Bundesligës e ka uruar me golin që ia kishte shënuar Bayern Munchenit. /Reporteri.net/