Arbnor Gashi ( Redian ),djaloshi që po thyen rekorde me këngën e tij

                 Kënga është lansuar me datë 31 maj  të  këtij  viti nga i riu  prizrenas Arbnor Gashi/Redian/ ka thyer  shifra e ka thyer numra  për dëgjueshmëri, Djaloshi që ka  entuziazëm dhe që  së shpejti mund ta kemi një këngëtar  të nivelit të lartë  botëror. Prizreni, është vendi që lind talent e ky talent deri tani ishte i heshtur dhe tash, ka shpërthyer si një vullkan . Jo me  pak se 51.500  klikime i mori  Kënga  ” NDJENJAT ” e Arbnorit  i urojmë suksese//qendrapress.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published.