LAJMI I FUNDIT: Klubi i madh italian shfaq interesim për transferimin e Milot Rashicës

Milot Rashica do të ketë një verë tejet të tensionuar, pasi që Werder Bremeni ra në Bundesliga 2 dhe gjasat që ylli kosovar të qëndrojë janë shumë të vogla .Reprezentuesi i Kosovës po kërkon skuadër të re dhe Roma tashmë ka shprehur një interesim të madh për të.Sipas “La Gazzetta dello Sport“, Jose Mourinho e pëlqen lojën e Rashicës dhe dëshiron ta transferoj te “Giallorossët”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.