NJË 34 VJEÇAR MBYTET NË BREGDETIN E SHËNGJINIT

Një 34 vjeçar mbytet në bregdetin e Shëngjinit

Një 34-vjeçar është mbytur në bregdetin e Shëngjinit pasditen e sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 17:00, njofton Insjaderi.

Trupi i pajetë i të riut është gjendur nga pushues në plazh, të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë

Ndonëse ai u nxor me shpejtësi nga uji, dhe u transportua në spital me urgjencë, 34-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet, ishte pa shenja jete./Insajderi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.