Lajm i trishtë tragjikisht vdes , Arzie Nuhiu

                    I trishtueshëm lajmi për vdekjen tragjike të aktivistes së PDK-së në Gjilan, Arzie Nuhiut. Arzien do ta kujtojmë̈ gjithmonë̈ si një̈ aktiviste e asamblistë e përkushtuar dhe punëtore e palodhshme.  Ngushëllime familjes Nuhiu dhe të gjithë atyre që e njohën!shkruan Enver Hoxhaj/qendrapress.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published.