Parashikimi i motit për sot

0

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se masat e ajrit me presion të lartë të cilat kanë përfshirë vendin, do të vazhdojnë të jenë të qëndrueshme, duke kushtëzuar mot kryesisht me diell dhe të qetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *