VDES NJË 21 VJEÇARE PAS LINDJES NË QKUK

0

Ka vdekur në Mjekësinë Sportive një lehonë e lindur në vitin 1999 me inicialet D.P. nga Komuna e Podujevës e cila sot në orët e pasdites kishte kryer lindjen me prerje cezariane, njofton Insajderi

Burimet brenda Klinikës Gjinekologjike tregojnë se lehona ishte sjell në Klinikë në gjendje të rëndë dhe me urgjencë i është kryer lindja.

Në Gjinekologji 21 vjeçarja ishte trajtuar për t’u dërguar sërish në Mjekësinë Sportive në kujdesin intensiv./Insajderi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *