Befasohet Liverpool, West Ham kalon në epërsi në “Anfield”

Është duke u zhvilluar takimi i javës së shtatë në Premier Ligën angleze mes Liverpoolit dhe West Ham United, raporton Insporti.

Të parët që kanë kaluar në epërsi janë mysafirët pas një goditje të bukur nga zona e 16 metërshit nga ana e Pablo Fornals në minutën e 10-të të takimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.