Zemaj sot viziton spitalin për Covid-19 në Vushtrri, nga aty publikon bilancin e të infektuarve

0

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj me bashkëpunëtor do vizitojë Spitalin “Sheikh Zayed”, në Vushtrri, ku po trajtohen pacientë me Covid-19 nga Mitrovica, Vushtrria dhe rajonet përreth.

Sipas njoftimit të MSh-së, në ora 15:00, në një konferencë për media, në mjediset e spitalit, do të publikohen edhe rezultatet 24 orëshe për Covid-19.

Gjatë ditës së djeshme në Kosovë janë konfimruar edhe 103 raste të reja me koronavirus nga 459 mostrat e marra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *