PRESIDENTI HASHIM THAÇI URON SHËRIM PËR MUSTAFËN

Presidenti i Kosovës ka uruar shërim të shpejtë për kreun e LDK-së, Isa Mustafa, pasi ky i fundit ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19, njofton Insajderi.

Presidenti Thaçi është ndër figurat e shumta të skenës politike që sot ka shprehu solidarizim me kreun e LDK-së, Isa Mustafës.

Postimi i tij i plotë:

“Kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, ish kryeministrit Isa Mustafa i uroj shërim të shpejtë me rastin e daljes pozitiv me virusin Covid-19. Besoj që nën kujdesin personal dhe mjekësor z. Isa Mustafa

do ta tejkalojë me lehtësi këtë sfidë. HTH”

Leave a Reply

Your email address will not be published.