Agim Shahini jep lajmin per vdekjen e pronarit “Shell Kosova”- Latif Kryeziu

0

Ka vdekur biznesmeni i njohur kosovar, Latif Kryeziu,  i njohur si pronar i “SHELL KOSOVA,” që ka rreth 60 pika të derivateve në vend.

Lajmin e ka dhënë përmes një postimi në Facebook ish-kryetar i Agjencionit Kosovar të Bizneseve, Agim Shahini.

Ky është postimi i Shahinit:

Miku im Latif Kryeziu nuk jemi duke besuar se na ike kaq shpejt, nuk do ju harrojm kurr ty dhe veprat tua që i bëre për Ekonominë e Kosovës.

AKB shpreh ngushëllime familjes Kryeziu dhe gjithë Kosovës si parnerëve tuaj ndërkombëtar SHELL KOSOVA

I lehtë të qoftë dheu i Kosovës/qendrapress,com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *